Współpraca All-Med z Funduszami Norweskimi i EOG

‍Telemedycyna, nowoczesne technologie medyczne i mało inwazyjne zabiegi szansą na szybkie komfortowe, skuteczne i tanie leczenie – taką misją rozpoczynamy współpracę z w ramach Funduszy Norweskich i EOG, by w najbliższej przyszłości poprawiać i udoskonalać procesy leczenia Łodzian w naszym centrum medycznym All-Med.
Spis treści

Poprawa jakości życia dzięki nowoczesnemu systemowi leczenia

W All-Med cenimy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają procesy naszej placówki medycznej oraz ułatwiają pracę lekarzom, pracownikom oraz partnerom naszego centrum medycznego.  Cieszymy się również z iż w parze z rozwojem naszej placówki idą ułatwienia oraz nowe dogodności dla pacjentów naszego centrum medycznego, którzy mogą w krótszym okresie czasu uzyskać potrzebne leczenie, konsultacje oraz małoinwazyjne zabiegi.

Dodatkowo mamy świadomość podnoszenia bezpieczeństwa naszej placówki medycznej, w tym przetwarzania danych osobowych, dzięki unowocześnianiu technologii medycznych z których korzystamy w naszym centrum medycznym.

Cieszymy się z działania razem z Funduszami Norweskimi i EOG nad poprawą i rozwojem naszej placówki medycznej.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Sprawdź stronę funduszy Norweskich i EOG tutaj: www.eeagrants.org / www.norwaygrants.org

Projekt wsparty ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2020

Realizujemy projekt: Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021 działanie 19.1 Nowe Produkty i Inwestycje poddziałanie 19.1.3 Technologie poprawiające jakość życia – Welfare and health technologies

No items found.

Zobacz też

Seniorze, zbadaj wzrok bezpłatnie z okazji Dnia Babci i Dziadka w All-Med!

Z okazji zbliżających się szczególnych dni, jakimi są Dzień Babci i Dzień Dziadka, chcemy zaproponować wszystkim seniorom możliwość zadbania o swój wzrok. 

Czytaj

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj

5 faktów na temat zaćmy, o których musisz wiedzieć

Zaćma, o której pisaliśmy już wcześniej w tym artykule zwana inaczej kataraktą, to schorzenie powstające na skutek zmian zachodzących w soczewce oka, które powodują pogorszenie widzenia, a w miarę upływu czasu nawet ślepotę. Co powinieneś wiedzieć o zaćmie?

Czytaj