Seniorze, zbadaj wzrok bezpłatnie z okazji Dnia Babci i Dziadka w All-Med!

Z okazji zbliżających się szczególnych dni, jakimi są Dzień Babci i Dzień Dziadka, chcemy zaproponować wszystkim seniorom możliwość zadbania o swój wzrok. 
Spis treści

21 stycznia organizujemy akcję diagnostyki zaćmy, podczas której każdy senior  będzie mieć możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji okulistycznej i zbadać swój wzrok w kierunku zaćmy oraz, w razie wykrycia tej choroby, zostanie zakwalifikowany do bezpłatnego zabiegu usuwania zaćmy.

Aby skorzystać z bezpłatnego badania dla siebie lub bliskiej osoby - należy umówić się wcześniej w rejestracji, dzwoniąc pod numer: +48 730 888 204

Zaćma to choroba, która powoduje stopniowe pogorszenie widzenia, a nieleczona może prowadzić do całkowitej utraty wzroku. Dlatego tak ważne jest, aby na bieżąco monitorować stan oczu i w razie potrzeby skorzystać z pomocy specjalisty.

Jestem seniorem, czy powinienem przyjść na konsultację?

Jeśli masz problemy z widzeniem lub podejrzewasz, że cierpisz na zaćmę (albo masz już ją zdiagnozowaną) to zdecydowanie warto umówić się na konsultację i przyjść 21 stycznia do naszego Centrum Medycznego celem diagnostyki lub kwalifikacji do zabiegu. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, również zaleca się skonsultowanie się z lekarzem - dzięki temu utwierdzisz się w przekonaniu, że Twój stan zdrowia jest dobry lub uzyskasz okazję do szybkiego oraz bezpłatnego wyleczenia zaćmy w naszym Centrum Medycznym.

Mam babcię lub dziadka, czy powinienem przyprowadzić ich na diagnostykę?

Chcemy, aby nasza akcja była okazją do poprawy jakości życia seniorów oraz do celebrowania ich roli w naszym życiu. Dlatego jeśli Twoja babcia lub dziadek cierpi na problemy z widzeniem, to warto skonsultować się z lekarzem w ramach bezpłatnej akcji diagnostycznej.

Jeśli Twoi bliscy są zdrowi i nie mają problemów z widzeniem, nie ma potrzeby, aby przyprowadzać ich na zabieg. Jednak jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia Twoich bliskich, zaleca się skonsultowanie się z lekarzem.

Czy zabieg, diagnostyka lub konsultacja są płatne?

Żaden etap procesu usuwania zaćmy w naszym Centrum Medycznym nie jest płatny. Wszystkie konsultacje oraz zabiegi realizowane są w ramach NFZ. 

No items found.

Zobacz też

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj

5 faktów na temat zaćmy, o których musisz wiedzieć

Zaćma, o której pisaliśmy już wcześniej w tym artykule zwana inaczej kataraktą, to schorzenie powstające na skutek zmian zachodzących w soczewce oka, które powodują pogorszenie widzenia, a w miarę upływu czasu nawet ślepotę. Co powinieneś wiedzieć o zaćmie?

Czytaj

Współpraca All-Med z Funduszami Norweskimi i EOG

‍Telemedycyna, nowoczesne technologie medyczne i mało inwazyjne zabiegi szansą na szybkie komfortowe, skuteczne i tanie leczenie – taką misją rozpoczynamy współpracę z w ramach Funduszy Norweskich i EOG, by w najbliższej przyszłości poprawiać i udoskonalać procesy leczenia Łodzian w naszym centrum medycznym All-Med.

Czytaj