Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Monitorowanie owulacji

Monitorowanie owulacji (badanie cyklu) wykonuje się w celu ustalenia, kiedy dochodzi do uwolnienia komórki jajowej, czyli daje informację, kiedy są największe szanse na zajście w ciążę.
Najbliższy wolny termin:
{{ meetingSelectorHeader(firstEmptyTerm.date) }}
godz.
{{ firstEmptyTerm.start }}
Umów wizytę
Brak dostępnych terminów w najbliższych {{ maxDaysToCheck }} dniach
Powiadom mnie gdy zwolni się wolny termin

Monitorowanie owulacji u ginekologa

Monitorowanie owulacji to obserwacja procesu owulacji (czyli uwolnienia dojrzałego jaja z jajnika) u kobiet. Jest to ważne narzędzie dla par starających się o dziecko, ponieważ służy wykrywaniu dni płodnych i pomaga określić najlepszy czas na współżycie płciowe w celu zapłodnienia.Śledzenie cyklu miesiączkowego u ginekologa jest pomocne w planowaniu ciąży. Lekarz poddaje ocenie funkcje jajników, bada również strukturę i grubość endometrium, czyli błony śluzowej macicy. Badanie wykonywane jest za pomocą USG dopochwowego

Monitorowanie owulacji u ginekologa - jak się przygotować?

Jeśli planujesz spotkanie u ginekologa w celu monitorowania owulacji, warto się na nie odpowiednio przygotować. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które mogą pomóc w przygotowaniu się do wizyty:

  1. Zapisz informacje dotyczące swojego cyklu menstruacyjnego - przed wizytą u ginekologa warto prowadzić dziennik swojego cyklu menstruacyjnego, aby mieć dokładne informacje na temat daty ostatniej miesiączki, długości cyklu, a także na temat ewentualnych zmian w cyklu. W ten sposób będziesz w stanie lepiej przedstawić swoje problemy ginekologowi.
  2. Przygotuj się na badanie - ginekolog prawdopodobnie przeprowadzi badanie ginekologiczne, więc warto przyjść w wygodnej odzieży, która nie będzie krępować ruchów, a także przed wizytą w toalecie.
  3. Zastanów się, które metody monitorowania owulacji chcesz zastosować - przed wizytą u ginekologa warto zastanowić się, jakie metody monitorowania owulacji Cię interesują. Ginekolog może pomóc Ci wybrać najlepszą dla Ciebie metodę i wytłumaczyć, jak ją stosować.
  4. Przygotuj listę pytań - warto przed wizytą u ginekologa przygotować listę pytań, które chcesz zadać. Możesz zapytać o swoje szanse na zajście w ciążę, ewentualne problemy z owulacją czy skuteczność różnych metod antykoncepcyjnych.
  5. Bądź szczera i otwarta - ginekolog jest specjalistą, który ma doświadczenie w pomaganiu kobietom w sprawach związanych z owulacją i płodnością, więc warto być szczerym i otwartym. W ten sposób będzie mógł Ci pomóc i udzielić odpowiednich porad.

Pamiętaj, że każda wizyta u ginekologa jest prywatna i poufna, a lekarz ma obowiązek zachować tajemnicę lekarską. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy, zawsze możesz zapytać o nie swojego lekarza.

Gdzie wykonać monitorowanie owulacji u ginekologa?

Zapraszamy do Centrum Medycznego All-Med na monitorowanie owulacji u ginekologa w Łodzi. Nasze gabinety znajdują się przy ul. Wyszyńskiego na Retkini. 

Na badanie możesz umówić się na kilka sposobów: 

  • telefonicznie pod numerem telefonu: +48 42 275 83 83
  • poprzez platformę lekarz.center
  • poprzez czat na naszej stronie internetowej
  • poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce ,,Kontakt”
  • poprzez kontakt e-mailowy: rejestracja@all-med.pl

Monitorowanie owulacji
Koszt badania:

Pytania
i odpowiedzi

Rezerwacja terminu

Lekarz:

{{ selectedMeeting? selectedMeeting.firstname+' '+selectedMeeting.lastname: ''}}

Twoja wizyta odbędzie się:

Usługa:

{{ selectedTreatment.name }}

Typ wizyty:

{{ selectedVisitType.name }}

{{ !requiredPhoneReservation && selectedTreatment? 'Cena: '+selectedTreatment.price+ ' zł': ''}}
{{ !selectedTreatment? 'Wybierz usługę aby poznać cenę' : ''}}
Umów wizytę telefonicznie: 42 275 83 82
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Centrum Medyczne All-Med, z siedzibą pod adresem Armii Krajowej 43A w Łodzi. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Rezerwuj
wystąpił błąd rezerwacji, spróbuj ponownie za chwilę
Błąd. Proszę sprawdzić wypełnione pola.

Dostępne terminy

w celu przejścia do rezerwacji proszę kliknąć w wybraną godzinę pod dostępną datą
Brak dostępnych terminów w najbliższych {{ maxDaysToCheck }} dniach
Powiadom mnie gdy zwolni się wolny termin
Dziś: 27.06.2022
godz. 14:35
godz. 14:35
godz. 14:35
Dziś: 27.06.2022
godz. 13:35
godz. 14:35
godz. 14:35
Dziś: 27.06.2022
godz. 13:35
godz. 14:35
godz. 15:35
wcześniej
póżniej

Podaj numer telefonu

Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Oops! Something went wrong while submitting the form.