Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Medycyna pracy

Ustawa o służbie medycyny pracy zobowiązuje każdego pracodawcę do posiadania umowy z wybraną placówką medyczną, na okres nie krótszy niż jeden rok, w ramach której zapewni swoim pracownikom opiekę profilaktyczną, w tym badania medycyny pracy.

Rezerwacja terminu

Lekarz:

{{ selectedMeeting? selectedMeeting.firstname+' '+selectedMeeting.lastname: ''}}

Twoja wizyta odbędzie się:

Usługa:

{{ selectedTreatment.name }}

Typ wizyty:

{{ selectedVisitType.name }}

{{ !requiredPhoneReservation && selectedTreatment? 'Cena: '+selectedTreatment.price+ ' zł': ''}}
{{ !selectedTreatment? 'Wybierz usługę aby poznać cenę' : ''}}
Umów wizytę telefonicznie: 42 275 83 82
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Centrum Medyczne All-Med, z siedzibą pod adresem Armii Krajowej 43A w Łodzi. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Rezerwuj
wystąpił błąd rezerwacji, spróbuj ponownie za chwilę
Błąd. Proszę sprawdzić wypełnione pola.

Dostępne terminy

w celu przejścia do rezerwacji proszę kliknąć w wybraną godzinę pod dostępną datą
Brak dostępnych terminów w najbliższych {{ maxDaysToCheck }} dniach
Powiadom mnie gdy zwolni się wolny termin
Dziś: 27.06.2022
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
Dziś: 27.06.2022
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
Dziś: 27.06.2022
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
godz. 14:35
dr n. med. Patrycja Boznańska-Świętaszek
wcześniej
póżniej

Medycyna pracy: Badania profilaktyczne dla zdrowia pracowników

Medycyna pracy to dziedzina medycyny, która koncentruje się na zapobieganiu chorobom zawodowym oraz ochronie zdrowia pracowników. Jej celem jest identyfikacja i ocena czynników ryzyka w miejscu pracy oraz świadczenie usług profilaktycznych mających na celu utrzymanie zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. W Centrum Medycznym All-Med, specjalizujemy się w medycynie pracy, oferując szereg badań i usług dla pracodawców i pracowników.

Badania wstępne

Badania wstępne są kluczowym elementem medycyny pracy. Pracownik, przed rozpoczęciem pracy w nowej firmie, powinien przejść badania wstępne, które obejmują szczegółową ocenę stanu zdrowia. W ramach tych badań lekarz medycyny pracy analizuje historię chorób pacjenta, przeprowadza badania fizykalne i diagnostyczne, a także ocenia ewentualne zagrożenia w miejscu pracy. Badania wstępne mają na celu zapewnienie, że pracownik jest zdolny do wykonywania swoich obowiązków oraz identyfikację ewentualnych czynników ryzyka, które mogą wymagać dalszej kontroli.

Badania okresowe

Kolejnym istotnym elementem medycyny pracy są badania okresowe. Pracodawcy są zobowiązani do regularnego monitorowania stanu zdrowia swoich pracowników, aby wczesne wykryć ewentualne problemy zdrowotne związane z pracą. Badania okresowe mają na celu kontrolę ewentualnych zmian w zdrowiu pracowników oraz identyfikację chorób zawodowych na wczesnym etapie. Lekarz medycyny pracy przeprowadza kompleksową ocenę stanu zdrowia pracownika, biorąc pod uwagę specyfikę jego pracy i ewentualne narażenie na szkodliwe czynniki.

Badania kontrolne

Badania kontrolne są kolejnym elementem medycyny pracy, które służą do monitorowania zdrowia pracowników, którzy już zgłosili problemy zdrowotne związane z pracą. W ramach tych badań lekarz medycyny pracy śledzi postępy w leczeniu oraz kontroluje, czy dany pracownik może wrócić do pracy po chorobie zawodowej lub innych problemach zdrowotnych.

Badania dla kierowców

Dodatkowo, w Centrum Medycznym All-Med oferujemy również specjalistyczne badania medycyny pracy dla kierowców. Badania te mają na celu ocenę zdolności kierowców do bezpiecznego prowadzenia pojazdów, w tym ocenę stanu zdrowia ogólnego, wzroku, słuchu, oraz ewentualne badania psychotechniczne. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Badania uczniów i studentów

Ponadto, świadczymy usługi medycyny pracy dla uczniów i studentów. W ramach tych badań przeprowadzamy wstępne i okresowe badania profilaktyczne, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo młodych osób podczas nauki i praktyk zawodowych. Badania te obejmują ocenę stanu zdrowia ogólnego, wywiad medyczny oraz ewentualne szczepienia zgodnie z wymaganiami szkolnymi lub uczelnianymi.

Dbając o zdrowie pracowników, medycyna pracy odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpiecznych i zdrowych warunków pracy. Badania medycyny pracy są nie tylko wymogiem prawnym, ale przede wszystkim mają kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowia pracowników i zapobiegania chorobom zawodowym. Centrum Medyczne All-Med służy profesjonalnym wsparciem i kompleksową opieką medyczną, dzięki czemu pracodawcy mogą skutecznie realizować swoje obowiązki i zapewnić pracownikom najwyższy poziom opieki profilaktycznej.

Badania
Medycyna pracy - badania wstępne
Medycyna pracy - badania wstępne
Medycyna pracy - badania uczniów i studentów
Medycyna pracy - badania uczniów i studentów
Medycyna pracy - badania okresowe
Medycyna pracy - badania okresowe
Medycyna pracy - badania kontrolne
Medycyna pracy - badania kontrolne
Zobacz wszystkie

Wybierz swojego lekarza

lek. Patrycja Krawczyk-Szulc
No items found.

No items found.

Pytania i odpowiedzi

Czy otrzymam przypomnienie o umówionej wizycie u lekarza w All-Med?

Tak. Pacjenci umówieni na wizyty w Centrum Medycznym All-Med otrzymują przypomnienie SMS przed wizytą.

W jaki sposób umówić się do lekarza w Centrum Medycznym All-Med?

Do dowolnego lekarza w Centrum Medycznym All-Med umówisz się na kilka sposobów:

- on-line, bezpośrednio ze strony każdego lekarza lub poradni na stronie www.all-med.pl
- pisząc do rejestracji za pomocą czatu na stronie www.all-med.pl
- dzwoniąc do rejestracji na numer: 48 42 275 83 82
- wysyłając wiadomość email do rejestracji na adres: rejestracja@all-med.pl


Pytanie 3

odpowiedz 03

Pytanie 2

Odpowiedz 2

Pytanie 1

odpowiedz 01

Zobacz najnowsze wpisy

Współpraca All-Med z Funduszami Norweskimi

The EEA and Norway Grants are about cooperation to reduce economic and social disparities in Europe. Since inception, thousands of projects involving even more people have been implemented, contributing to these objectives. Relations have developed and results have been achieved. Through communication, we show how the EEA and Norway Grants make a real difference in the lives of people. We need to show the opportunities that lie within the Grants and the results we achieve when we are working together for a green, competitive and inclusive Europe.

Czytaj

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj
ból w okolicy lędźwiowej

Rwa kulszowa. Jak sobie z nią radzić? Masaż? Ćwiczenia? Operacja?

Ból ten praktycznie natychmiast promieniuje w okolice zewnętrznej części uda, a następnie przechodzi do łydki i stopy. Co ważne – nie zawsze wygląda to tak samo u wszystkich, jednak uwierzcie nam. W sekundę rozpoznacie tę chorobę…

Czytaj

Podaj numer telefonu

Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Oops! Something went wrong while submitting the form.