Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Współpraca All-Med z Funduszami Norweskimi

‍Telemedycyna, nowoczesne technologie medyczne i mało inwazyjne zabiegi szansą na szybkie komfortowe, skuteczne i tanie leczenie – taką misją rozpoczynamy współpracę z w ramach Funduszy Norweskich, by w najbliższej przyszłości poprawiać i udoskonalać procesy leczenia Łodzian w naszym centrum medycznym All-Med.

Poprawa jakości życia dzięki nowoczesnemu systemowi leczenia

W All-Med cenimy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają procesy naszej placówki medycznej oraz ułatwiają pracę lekarzom, pracownikom oraz partnerom naszego centrum medycznego.  Cieszymy się również z iż w parze z rozwojem naszej placówki idą ułatwienia oraz nowe dogodności dla pacjentów naszego centrum medycznego, którzy mogą w krótszym okresie czasu uzyskać potrzebne leczenie, konsultacje oraz małoinwazyjne zabiegi.

Dodatkowo mamy świadomość podnoszenia bezpieczeństwa naszej placówki medycznej, w tym przetwarzania danych osobowych, dzięki unowocześnianiu technologii medycznych z których korzystamy w naszym centrum medycznym.

Cieszymy się z działania razem z Funduszami Norweskimi i EOG nad poprawą i rozwojem naszej placówki medycznej.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Realizowany przez nas projekt wsparty ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 : działanie 19.1 Nowe Produkty i Inwestycje poddziałanie 19.1.3 Technologie poprawiające jakość życia – Welfare and health technologies

Tytuł projektu :  Uruchomienie świadczenia kompleksowych usług medycznych w zakresie leczenia schorzeń naczyniowych, ortopedycznych i kardiologicznych przy zastosowaniu innowacyjnych narzędzi i technik medycznych oraz szerokim wykorzystaniu rozwiązań telemedycznych.

Wartość projektu: 14 605 600,39 zł

Dofinansowanie projektu: 3 154 309,76 zł

Sprawdź stronę funduszy Norweskich tutaj: www.eeagrants.org / www.norwaygrants.org

No items found.

Zobacz też

Nowa placówka centrum medycznego All-Med dzięki środkom z Funduszy Norweskich

All-Med to nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki pozyskanym środkom z Funduszy Norweskich, nasze centrum medyczne zyskało nowy, przestronny budynek wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Czytaj

Cierpisz na skórną postać tocznia rumieniowatego? Zgłoś się do nas na bezpłatne konsultacje!

W tym artykule dowiesz się czym jest toczeń toczeń rumieniowaty układowy (SLE),na czym polegają badania kliniczne oraz dla kogo przeznaczone jest badanie.

Czytaj

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj