Rezerwacja terminu
Lekarz:
{{ selectedMeeting? selectedMeeting.firstname+' '+selectedMeeting.lastname: ''}}
Twoja wizyta odbędzie się:
{{ selectedMeeting? selectedMeeting.term_date_text : ''}}
{{ selectedMeeting? selectedMeeting.time : '' }}
Usługa:
{{ selectedTreatment.name }}
Typ wizyty:
{{ selectedVisitType.name }}
Dostępne terminy
W Centrum Medycznym All-Med przyjmują doświadczeni i wykwalifikowani psychologowie z Łodzi. Komfort psychiczny pacjenta jest dla naszego zespołu najwyższym priorytetem, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Rodzaj terapii jest każdorazowo dostosowywany do indywidualnej sytuacji pacjenta. Przyjmujemy pacjentów doraźnie, ale z reguły największą skuteczność przynosi długoterminowe leczenie pod nadzorem specjalisty.
Czym zajmuje się poradnia psychologiczna?
Poradnia psychologiczna to miejsce przeznaczone dla osób, które pragną zatroszczyć się o swój komfort i zdrowie psychiczne. Psychoterapia to zbiór technik, których zastosowanie ma za zadanie pomóc pacjentowi zrozumieć mechanizmy czy problemy natury psychologicznej oraz naprowadzić na drogę do ich przepracowania i rozwiązania.
W ramach psychoterapii oferujemy konsultacje indywidualne i grupowe ukierunkowane na postawienie diagnozy psychologicznej, czyli ocenę psychicznego stanu zdrowia pacjenta, wykrycie zaburzeń, jak również na pomoc w przeżywaniu trudności, problemów czy chorób.
W ramach poradni oferujemy takie formy wsparcia i pomocy jak:
- diagnoza psychologiczna,
- konsultacja z psychologiem,
- terapia rodzinna,
- terapia małżeńska,
- psychoterapia indywidualna.
Psycholog w Łodzi – dlaczego All-Med?
Zdrowie psychiczne jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wiele chorób ciała zaczyna się od choroby duszy – np. depresji. W All-Med oferujemy szereg technik terapeutycznych, dostosowanych do konkretnych potrzeb pacjenta, gwarantujemy pracę opartych na zasobach i mocnych stronach pacjenta.
Psychologowie w All-Med mają wieloletnie doświadczenie w pracy z szerokim spektrum klientów (w tym kadra kierownicza i zarządzająca). Dodatkowo, dajemy możliwość zaangażowania innych specjalistów i psychoterapeutów w proces rozwoju, terapii zaburzeń lub rehabilitacji psychologicznej.
Z jakimi objawami udać się do psychologa?
Zmagasz się z problemem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać samodzielnie? Przechodzisz przez trudny okres w życiu i doświadczasz cierpienia? Jest Ci trudno określić co Cię gnębi? Jeśli odpowiedziałeś choć na jedno z tych pytań twierdząco, prawdopodobnie przydałaby Ci się rozmowa z psychologiem.
Spektrum objawów, z jakimi warto udać się do psychologa jest bardzo szerokie. Jeśli czujesz, że Twoje życie straciło sens, nie masz motywacji, odczuwasz obniżenie lub ciągłe zmiany nastroju, nie jesteś w stanie pracować, masz kłopoty ze snem, cierpisz na bezsenność, trudno jest Ci podnieść się z łóżka, cierpisz na zaburzenia łaknienia, nic Cię nie cieszy i nie masz na nic siły – w takich przypadkach jest to podstawa to konsultacji z psychologiem.
Wyżej wymienione objawy często mogą kojarzyć się na pierwszy rzut oka z wypaleniem zawodowym lub nawet z lenistwem, jednak nie należy ich lekceważyć. To może być depresja – choroba, którą należy leczyć pod nadzorem psychologa i psychiatry. Depresja nie mija sama, pacjent który się z nią boryka powinien być pod opieką specjalisty.
W leczeniu takich zaburzeń może pomóc psycholog
- Zaburzenia nastroju
- Depresja
- Zaburzenia lękowe, fobie itp.
- Zaburzenia nerwicowe
- Zaburzenia psychosomatyczne
- Reakcja na stres
- Zaburzenia odżywiania
- Zaburzenia snu
- Problemy z poczęciem, utrata dziecka itp.
- Kryzys i trudności życiowe, aktualnie przeżywane problemy
- Kryzys i trudności w związku
- Zaburzenia osobowości
- Problemy wychowawcze
- Rehabilitacja psychologiczna po ciężkich chorobach, urazach
- Zaburzenia organiczne (pomoc przy rehabilitacji neurologicznej)
Jak wygląda wizyta u psychologa?
Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza wywiad z pacjentem. Jest to czas na to, aby pacjent opowiedział o tym, jak się czuje oraz w jakiej sytuacji życiowej się obecnie znajduje. Im więcej usłyszy psycholog w trakcie takiego spotkania, tym łatwiej będzie wybrać odpowiednią metodę leczenia – tzw. nurt. Wielu pacjentów wstydzi się korzystać z pomocy psychologa, co niestety wyłącznie pogłębia zły nastrój, a ich stan nie ulega poprawie i się wręcz pogarsza.
Ile kosztuje wizyta u psychologa?
Aby umówić wizytę u psychologa, skontaktuj się z rejestracją naszej przychodni.
Diagnoza psychologiczna
Pytania i odpowiedzi
Czy otrzymam przypomnienie o umówionej wizycie u lekarza w All-Med?
Tak. Pacjenci umówieni na wizyty w Centrum Medycznym All-Med otrzymują przypomnienie SMS przed wizytą.
W jaki sposób umówić się do lekarza w Centrum Medycznym All-Med?
Do dowolnego lekarza w Centrum Medycznym All-Med umówisz się na kilka sposobów:
- on-line, bezpośrednio ze strony każdego lekarza lub poradni na stronie www.all-med.pl
- pisząc do rejestracji za pomocą czatu na stronie www.all-med.pl
- dzwoniąc do rejestracji na numer: 48 42 275 83 82
- wysyłając wiadomość email do rejestracji na adres: rejestracja@all-med.pl
Pytanie 3
odpowiedz 03
Pytanie 2
Odpowiedz 2
Pytanie 1
odpowiedz 01
Zobacz najnowsze wpisy
.webp)
Profilaktyka zawału serca – jak uniknąć zawału?
Profilaktyka zawału serca zaczyna się od sposobu, w jaki żyjemy, rodzaju wykonywanych aktywności fizycznych, stosowanej diety i wielu innych czynników. Wielu pacjentów nie zdaje sobie sprawy, że wystarczy kilka prostych kroków, aby uniknąć zawału serca, a także innych schorzeń układu krążenia. Na czym polega profilaktyka zawału serca? Jak uniknąć zawału serca?
.webp)
Seniorze, zbadaj wzrok bezpłatnie z okazji Dnia Babci i Dziadka w All-Med!
Z okazji zbliżających się szczególnych dni, jakimi są Dzień Babci i Dzień Dziadka, chcemy zaproponować wszystkim seniorom możliwość zadbania o swój wzrok.

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?
Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?