Masz objawy zapalenia pęcherza moczowego? Skonsultuj je bezpłatnie z lekarzem w All-Med

W Centrum Medycznym All-Med ruszają darmowe telekonsultacje dla Pacjentów z objawami zapalenia pęcherza moczowego. Z konsultacji skorzystać mogą wszyscy Pacjenci znajdujący u siebie symptomy chorobowe. Jak można rozpoznać zapalenie pęcherza moczowego?
kobieta na toalecie
Spis treści

Spis treści

W Centrum Medycznym All-Med ruszają darmowe telekonsultacje dla Pacjentów z objawami zapalenia pęcherza moczowego. Z konsultacji skorzystać mogą wszyscy Pacjenci znajdujący u siebie symptomy chorobowe. Jak można rozpoznać zapalenie pęcherza moczowego?

Objawy zapalenia pęcherza moczowego

  • Ból i pieczenie podczas oddawania moczu.
  • Uporczywe parcie lub / i częste korzystanie z toalety (mocz małymi porcjami).
  • Uciążliwe bóle w podbrzuszu.
  • Bolesność w okolicy nadłonowej.
  • Mocz ciemny, mętny (o nienaturalnym zapachu) lub krwiomocz.
  • Stany podgorączkowe.

Zapaleniu pęcherza może towarzyszyć złe samopoczucie, ogólne osłabienie, bóle głowy, zmniejszony apetyt. Najczęstszą przyczyną zapalenia jest zakażenie bakteryjne. Ze względu na budowę cewki moczowej, kobiety są bardziej narażone na infekcję dróg moczowych.

Czy konsultacje lekarskie są konieczne, jeśli już rozpoznałaś u siebie objawy zapalenia pęcherza moczowego?

Konsultacje lekarskie zaleca się wszystkim kobietom po pojawieniu się pierwszych oznak choroby. Nieleczone zapalenie pęcherza może powodować nawroty dolegliwości.

Darmowe telekonsultacje w zapaleniu pęcherza moczowego w Centrum Medycznym All-Med w Łodzi

Teraz możesz zapisać się na bezpłatne telekonsultacje u jednego z naszych internistów. Rejestracji możesz dokonać dzwoniąc na poniższy numer telefonu:

Tel. +48 730 008 512

(telefon czynny od poniedziałku do czwartku)

Umówisz się także poprzez czat widoczny w prawym dolnym rogu ekranu lub pisząc na nasz adres mailowy: rejestracja@all-med.pl

Promo Section 02

Promo Section 03

No items found.

Treść pod kontentem

Zobacz też

Współpraca All-Med z Funduszami Norweskimi i EOG

‍Telemedycyna, nowoczesne technologie medyczne i mało inwazyjne zabiegi szansą na szybkie komfortowe, skuteczne i tanie leczenie – taką misją rozpoczynamy współpracę z w ramach Funduszy Norweskich i EOG, by w najbliższej przyszłości poprawiać i udoskonalać procesy leczenia Łodzian w naszym centrum medycznym All-Med.

Czytaj

11 postanowień dla zdrowia na rok 2021

Troska o zdrowie jako postanowienie na 2021 rok? Koniec roku to czas przemyśleń i podsumowań. To także dobry moment na weryfikację tego, co udało nam się osiągnąć oraz czego chcielibyśmy jeszcze dokonać. Dla niektórych będzie to zmiana pracy, dla innych kupno nowego domu, ale wszystkich nas powinno łączyć jedno postanowienie – zadbanie o swoje zdrowie. Oto 11 postanowień na nowy rok 2021.

Czytaj

Odżywianie przy refluksie – sprawdzamy owsiankę i inne produkty

Jeżeli odczuwasz takie dolegliwości jak częsta zgaga, wymioty lub nudności, bóle w nadbrzuszu lub klatce piersiowej a przede wszystkim stały męczący kaszel – są to typowe objawy GERD (gastroesophageal reflux disease) czyli choroby refluksowej. Jak wówczas postępować, by choroba nie uprzykrzyła życia?

Czytaj