Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Nowa placówka centrum medycznego All-Med dzięki środkom z Funduszy Norweskich

All-Med to nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki pozyskanym środkom z Funduszy Norweskich, nasze centrum medyczne zyskało nowy, przestronny budynek wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

O nowej placówce

All-Med to nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki pozyskanym środkom z Funduszy Norweskich, nasze centrum medyczne zyskało nowy, przestronny budynek wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.W budynku znajduje się ponad 20 specjalistycznych gabinetów, które umożliwiają skuteczną diagnostykę i leczenie wielu chorób. Wszystkie gabinety zostały wyposażone w najlepszej jakości narzędzia i sprzęt medyczny. Dzięki temu pacjenci All-Med mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną w jednym miejscu, bez konieczności przemieszczania się między budynkami.

W trakcie oczekiwania na wizytę poczekalnie All-Med zapewniają komfortowy pobyt pacjentów, którzy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, kiosku do umawiania wizyt oraz wielu innych udogodnień.W budynku mieszczą się także dwa bloki operacyjne. Pacjenci, którzy wymagają interwencji chirurgicznej, mogą liczyć na wysoką jakość usług medycznych ale przede wszystkim komfort którego w danej chwili potrzebują.

Dla osób, które przyjeżdżają do naszej placówki samochodami posiadamy dedykowany parking - pacjenci nie muszą już dłużej szukać miejsca parkingowego w pobliżu budynku, co nie tylko zwiększa komfort ale i oszczędza czas.Przy pomocy dofinansowania z Funduszy Norweskich, All-Med stał się nowoczesną placówką medyczną, która zaspokaja potrzeby pacjentów w sposób kompleksowy. Nasz nowy budynek został zaprojektowany tak, aby zapewnić najlepsze warunki dla pacjentów oraz personelu medycznego - dzięki temu All-Med stał się jednym z najnowocześniejszych ośrodków medycznych w regionie.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Realizowany przez nas projekt wsparty ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 : działanie 19.1 Nowe Produkty i Inwestycje poddziałanie 19.1.3 Technologie poprawiające jakość życia – Welfare and health technologies

Tytuł projektu :  Uruchomienie świadczenia kompleksowych usług medycznych w zakresie leczenia schorzeń naczyniowych, ortopedycznych i kardiologicznych przy zastosowaniu innowacyjnych narzędzi i technik medycznych oraz szerokim wykorzystaniu rozwiązań telemedycznych.

Wartość projektu: 14 605 600,39 zł

Dofinansowanie projektu: 3 154 309,76 zł

Sprawdź stronę funduszy Norweskich tutaj: www.eeagrants.org / www.norwaygrants.org

Odwiedź nas już dziś i zobacz nową siedzibę na własne oczy !

No items found.

Zobacz też

Cierpisz na skórną postać tocznia rumieniowatego? Zgłoś się do nas na bezpłatne konsultacje!

W tym artykule dowiesz się czym jest toczeń toczeń rumieniowaty układowy (SLE),na czym polegają badania kliniczne oraz dla kogo przeznaczone jest badanie.

Czytaj

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj

5 faktów na temat zaćmy, o których musisz wiedzieć

Zaćma, o której pisaliśmy już wcześniej w tym artykule zwana inaczej kataraktą, to schorzenie powstające na skutek zmian zachodzących w soczewce oka, które powodują pogorszenie widzenia, a w miarę upływu czasu nawet ślepotę. Co powinieneś wiedzieć o zaćmie?

Czytaj