Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Nowa terapia dla chorych z łuszczycą plackowatą

Łuszczyca jest uciążliwym schorzeniem, którego leczenie jest trudne i często wiąże się z występowaniem objawów niepożądanych. Osiągnięcie zadowalających efektów terapii wymaga regularnego stosowania leków, częstych wizyt dermatologicznych i ścisłej współpracy z lekarzem prowadzącym, co zapewnione jest w trakcie badań klinicznych.
kobieta w trakcie badania przez lekarkę

Spis treści

Nowe badanie w kierunku łuszczycy plackowatej

Łuszczyca jest uciążliwym schorzeniem, którego leczenie jest trudne i często wiąże się z występowaniem objawów niepożądanych.

Osiągnięcie zadowalających efektów terapii wymaga regularnego stosowania leków, częstych wizyt dermatologicznych i ścisłej współpracy z lekarzem prowadzącym, co zapewnione jest w trakcie badań klinicznych.

Masz do nas pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Zadzwoń pod numer tel. 730 008 512.

Telefon jest czynny w godzinach 8:00-15:00

Kto może przystąpić do badania łuszczycy plackowatej?

Do terapii mogą przystąpić osoby powyżej 18 r.ż. z rozpoznaną łuszczycą plackowatą:

  • u których stosowane leczenie miejscowe, systemowe czy fototerapia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów;
  • pacjenci z przeciwwskazaniami lub brakiem tolerancji na leczenie wyżej wymienionymi metodami.

Jeżeli należysz do tej grupy pacjentów, Twoje leczenie może być BEZPŁATNE. Skorzystaj z nowoczesnych form terapii, prowadzonych pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu programów leczenia. Umów się na bezpłatne badanie w Centrum medycznym All-MED!

No items found.

Zobacz też

Nowa placówka centrum medycznego All-Med dzięki środkom z Funduszy Norweskich

All-Med to nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki pozyskanym środkom z Funduszy Norweskich, nasze centrum medyczne zyskało nowy, przestronny budynek wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Czytaj

Cierpisz na skórną postać tocznia rumieniowatego? Zgłoś się do nas na bezpłatne konsultacje!

W tym artykule dowiesz się czym jest toczeń toczeń rumieniowaty układowy (SLE),na czym polegają badania kliniczne oraz dla kogo przeznaczone jest badanie.

Czytaj

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj