Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

W Centrum Medycznym All-Med rozpoczynają się badania nad nową terapią dla pacjentów cierpiących na ciężką hipertriglicerydemię.

Nowoczesna technika radzenia sobie z zaburzeniami lipidów przeznaczona jest dla pacjentów powyżej 18 roku życia, u których dieta nie pozwala osiągnąć prawidłowych wartości cholesterolu.
wyniki badań triglicerydy

Zaburzenia lipidowe stanowią jeden z głównych czynników ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego.

Nieprawidłowa dieta, uwarunkowania genetyczne, siedzący tryb życia, nadużywanie alkoholu mogą skutkować wystąpieniem hipertriglicerydemii. Bardzo podwyższony poziom triglicerydów prowadzi do poważnych konsekwencji: zawału mięśnia sercowego, udaru niedokrwiennego mózgu czy rozwoju tętniaka.

Właśnie dlatego tak bardzo ważny jest rozwój nowoczesnych terapii, które umożliwią modyfikację  metabolizmu tłuszczów w organizmie.

Nowoczesna technika radzenia sobie z zaburzeniami lipidów przeznaczona jest dla pacjentów powyżej 18 roku życia, u których dieta nie pozwala osiągnąć prawidłowych wartości cholesterolu.

Jeżeli masz stwierdzony wysoki poziom triglicerydów (>500mg/dl), możesz uzyskać bezpłatny dostęp do innowacyjnej terapii lekowej. Nasza doświadczona kadra lekarska zapewnia najwyższy poziom procedur medycznych oraz diagnostyki.

Więcej o nowoczesnym leczeniu hipertriglicerydemii możesz dowiedzieć się dzwoniąc pod poniższy numer od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00:

+48 730 008 512

No items found.

Zobacz też

Nowa placówka centrum medycznego All-Med dzięki środkom z Funduszy Norweskich

All-Med to nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki pozyskanym środkom z Funduszy Norweskich, nasze centrum medyczne zyskało nowy, przestronny budynek wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Czytaj

Cierpisz na skórną postać tocznia rumieniowatego? Zgłoś się do nas na bezpłatne konsultacje!

W tym artykule dowiesz się czym jest toczeń toczeń rumieniowaty układowy (SLE),na czym polegają badania kliniczne oraz dla kogo przeznaczone jest badanie.

Czytaj

Operacja zaćmy trwa tylko 15 minut. Jak się do niej przygotować?

Podstawą do zdiagnozowania zaćmy jest wywiad z pacjentem, który odbywa się w gabinecie okulistycznym. Na jego podstawie stwierdza się obecność typowych dla tej choroby zaburzeń wzroku oraz zleca się wykonanie badań diagnostycznych. W jaki sposób przebiega przygotowanie do zabiegu usunięcia zaćmy i jakie badania są niezbędne?

Czytaj